Naprawy bieżące

OFERTA NASZEGO WARSZTATU SAMOCHODOWEGO.

 • Obsługa Floty
  Obsługa flot samochodowych jest dla nas priorytetem. Aktualnie pod stałą opieką posiadamy kilkadziesiąt aut firmowych. Pomagamy w optymalizacji kosztów utrzymania floty i doradzamy w zakresie kontroli sposobu eksploatacji aut przez pracowników oraz sposobu ewidencjonowania kosztów utrzymania oraz wyposażenia pojazdów. Obsługa aut flotowych to dla nas stałe i pewne źródło dochodów, dlatego wciąż podnosimy standardy i walczymy o każdego klienta biznesowego.
 • Serwis aut dostawczych, kempingowych, specjalnych.
  Wyposażyliśmy nasz warsztat w dwukolumnowy podnośnik o nośności 4T. Dzięki czemu jesteśmy w stanie serwisować auta dostawcze nawet w najdłuższych wersjach nadwoziowych, nieduże auta ciężarowe takie jak Iveco Daily czy Renault Mascott oraz auta specjalne do których należą kampery, podnośniki koszowe i wiele wiele innych.
 • Naprawa zawieszenia
  Wymieniamy wszystkie elementy zawieszeń, takie jak amortyzatory, wahacze, sworznie, tuleje matalowo-gumowe, resory itd.
 • Naprawa układu hamulcowego
  Wymiana klocków, tarcz i bębnów hamulcowych, odpowietrzanie i wymiana płynu hamulcowego, regeneracja zacisków hamulcowych, wymiana przewodów hamulcowych oraz dorabianie nowych, również w oplocie stalowym (sporty motorowe).
 • Wymiana olejów i filtrów
  Stosujemy wyłącznie filtry i oleje wiodących producentów, w stałej ofercie posiadamy głównie oleje firm takich jak Castrol, Mobil i Elf, Shell, Petronas, Motul . Na życzenie klienta możemy do auta wlać olej dowolnej innej marki i typu.
 • Diagnostyka usterek silników
  Dzięki dotychczas zdobytemu doświadczeniu potrafimy diagnozować usterki szybko, w sposób niebudzący Państwa wątpliwości.
 • Remonty silników
  Rozbieramy silniki niemal wszystkich typów, dokonujemy kompleksowych napraw i remontów a dzięki stałej kooperacji z najlepszymi podwykonawcami podejmujemy się napraw również nietypowych silników o ograniczonej dostępności części zamiennych.
 • Wymiana silnika
  Często zdarza się, że remont uszkodzonego silnika jest nieopłacalny ekonomicznie ze względu na możliwości korzystnego kosztowo kupna kompletnego używanego silnika. W takim wypadku pomagamy w zakupie silnika i wymieniamy w aucie klienta całą jednostkę napędową.
 • Wymiana sprzęgła
  Corocznie wymieniamy sprzęgła w kilkudziesięciu autach i potrafimy robić to dobrze o czym świadczy brak jakichkolwiek reklamacji ze strony klientów. Zawsze wymieniamy wszystkie zużyte elementy tak aby nowe sprzęgło pracowało z trwałością sprzęgła z fabrycznego montażu.
 • Wymiana rozrządu
  Wymiana rozrządu to duża odpowiedzialność, każda awaria tego układu to poważne i kosztowne uszkodzenie silnika, dlatego przy wymianie rozrządu zawsze korzystamy z najlepszych części czołowych producentów oraz używamy dedykowanych do danego typu silnika narzędzi (blokad). Również tutaj możemy pochwalić się 100% brakiem reklamacji na wykonane naprawy.
 • Przeglądy okresowe
  Każdy klient może przyjechać do nas przed wykonaniem okresowego przeglądu technicznego aby sprawdzić stan swojego pojazdu. Wykryjemy wszelkie usterki, doradzimy oraz przygotujemy auto tak aby bez żadnych niespodzianek pozytywnie przeszło przegląd na uprawnionej stacji diagnostycznej.